Showbiz

Rikthimi i Boratit të famshëm me kritika të zbehta

Rikthimi i Boratit të famshëm me kritika të zbehta

Vazhdimi i komedisë së suksesshme të britanikut Sacha Baron Cohen ka marrë vlerësime të përziera nga kritikët. “Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan” do të publikohet të premten.

Kritiku Justin Chang nga gazeta “LA Times” e ka përshkruar vazhdimin e filmit si shumë qesharak dhe shpesh pikant, transmeton KOHA.