Showbiz

Bella Hadid në lidhje romantike me nipin e aktorit Jack Nicholson

 

Besohet se modelja e njohur, Bella Hadid, është në lidhje dashurie me nipin e aktorit Jack Nicholson, Duke Nicholson.

Një burim i afërt i Hadidit ka bërë të ditur për gazetën “New York Post”, se bukuroshja 24-vjeçare dhe aktori 21-vjeçar janë në lidhje të fshehtë qe një muaj.