Showbiz

Dy këngëtare shqiptare të nominuara për “People’s Choice Awards 2020”

 

Para pak ditësh u bë publike lista e plotë e nominimeve për çmime “People’s Choice Awards”, për vitin 2020.

Kjo ceremoni e përvitshme i nderon artistët dhe projektet më të mira në fushën e filmit, televizionit dhe muzikës.