Showbiz

Aktori Penn Badgley është bërë baba për herë të parë

Aktori Penn Badgley është bërë baba për herë të parë
Foto: People Magazine

Ylli i serisë “You”, Penn Badgley dhe bashkëshortja e tij Domino Kirke, e cila e ka një djalë 12-vjeçar me ish të dashurin Morgan O'Kane, e kanë sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë së bashku.

Lajmin çifti e konfirmoi përmes një postimi në Instagram, me ç’rast i informuan fansat se foshnja që është djalë u lind muajin e kaluar dhe gëzon shëndet të mirë, transmeton Koha.