Showbiz

Me pantallona lëkure dhe xhaketë sportive, Rita Ora shkëlqen

Me pantallona lëkure dhe xhaketë sportive, Rita Ora shkëlqen
Foto: DailyMail

Rita Ora gjithmonë duket e mahnitshme kur del jashtë, derisa edhe kësaj radhe u sigurua që të dukej shumë në modë në hapjen e restorantit të mikut të saj, Vas J Morgan, në Londër, të premten.

29-vjeçarja ka tërhequr vëmendjen me një palë pantallona të shkurtër lëkure, të cilët theksonin më shumë fizikun e saj, kombinuar me një xhaketë sportive elegante.