Showbiz

Justin Bieber konfirmon lansimin e këngës së re “Holy”

Justin Bieber konfirmon lansimin e këngës së re “Holy”

Këngëtari 260vjeçaqr, Justin Bieber, e ka bërë të ditur lajmin se të premten më 18 shtator do të lansohet kënga e tij e re me titull “Holy”.

Në këtë projekt, ylli kanadez i muzikës ka bashkëpunuar me artistin Chance the Rapper, si dhe e ka përshkruar atë si kënga e cila e fillon një epokë të re për muzikën e tij.