Showbiz

Cardi B ka bërë kërkesë për shkurorëzim nga Offset

Cardi B ka bërë kërkesë për shkurorëzim nga Offset
 

Reperja e njohur amerikane, Cardi B, i ka dorëzuar në gjykatë dokumentet për shkurorëzim nga bashkëshorti, Offset, pas tri vjetëve martesë.

Ylli i hitit “WAP” e cila shquhet për këngët të cilat e festojnë seksin, paratë dhe fuqizimin e gruas, si dhe për tekstet provokative të këngëve, i ka dorëzuar dokumentet e shkurorëzimit në Gjykatën Supreme të Qarkut Fulton në shtetin e Georgias dhe seanca e parë dëgjimore rreth rastit është caktuar për datën 4 nëntor.