Showbiz

Griffin nxjerr shtëpinë në shitje

Griffin nxjerr shtëpinë në shitje

Komediania dhe fituesja e “Emmy”, Kathy Griffin, u zhvendos në pronën e Bel Air në vitin 2016. Ajo u tha njerëzve në atë kohë se ishte “shtëpia e saj e ëndrrave”.

Tani Griffin ka renditur shtëpinë për 15.995 milionë dollarë me Josh dhe Matt Altman nga Douglas Elliman.