Showbiz

Publikohet traileri i filmit ku Blerim Destani luan krah Morgan Freeman e Robert De Niros

Publikohet traileri i filmit ku Blerim Destani luan krah Morgan Freeman e Robert De Niros
Foto: Blerim Destani/Instagram
 

Është lansuar traileri i parë i filmit të ardhshëm të zhanrit krim dhe komedi, “The Comeback Trail”.

Me regji të George Gallos, filmi është ripërpunim i projektit kinematografik me të njëjtin emër, të lansuar në vitin 1982 nga Harry Hurwitz.