Showbiz

Denzel Washington dhe Julia Roberts ribashkohen nga Netflixi

Denzel Washington dhe Julia Roberts ribashkohen nga Netflixi
Foto: WireImage
 

Dyshja e famshme e ekranit të madh, Denzel Washington dhe Julia Roberts, do të vijnë sërish bashkë në filmin e ri të platformës digjitale Netflix.

Aktorët kishin luajtur për herë të parë krahas njëri-tjetrit para 27 vjetëve në filmin “The Pelican Brief”. Tani ata po bashkëpunojnë sërish në dramën me titull “Leave The World Behind”, transmeton Koha.