Showbiz

Katie Holmes mendon se vajza e saj do të sundojë botën një ditë

 

Ish-ylli i serisë “Dawson's Creek”, Katie Holmes është tejet krenare me vajzën e saj 14-vjeçare Suri, të cilën e ka me ish-bashkëshortin Tom Cruise, dhe mendon se kur të rritet ajo mund të bëjë gjëra të mëdha dhe të rëndësishme.

Për revistën “OK!” aktorja e njohur hollywoodiane citohet të ketë thënë: “Çdo fazë në jetën e vajzës sime ka qenë e lumtur. Ajo e ka një shpirt të jashtëzakonshëm. Suri është një vajzë e fuqishme dhe e mençur, si dhe mendoj se një ditë ajo do ta sundojë botën. Jam vërtetë krenare me të”.