Showbiz

Larry King i tronditur nga vdekja e dy fëmijëve të tij

Larry King i tronditur nga vdekja e dy fëmijëve të tij
Foto: Los Angeles Times
 

Prezantuesi televiziv 86-vjeçar, Larry King, e ka quajtur humbjen e dy fëmijëve të tij brenda disa javëve, si diçka jashtë normale dhe tronditëse.

King përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se po largohet për ca kohë nga rrjetet sociale, për ta marrë veten nga dhimbja e humbjes së djalit 65-vjeçar, Andy i cili vdiq në muajin korrik dhe vajzës 52-vjeçare, Chaia e cila vdiq në fillim të këtij muaji nga kanceri në mushkëri, transmeton Koha.