Showbiz

Merr fund romanca e Cyrusit me Simpsonin

 

Romanca e yllit amerikan Miley Cyrus dhe Cody Simpsonit ka marrë fund.

Një burim ka konfirmuar për “PEOPLE” se çifti u nda disa javë më parë, pas 10 muajsh lidhjeje.