Showbiz

Shtyhet për dy javë lansimi i albumit “Smile” nga Katy Perry

Shtyhet për dy javë lansimi i albumit “Smile” nga Katy Perry

Këngëtarja e njohur amerikane, Katy Perry, e cila është në pritje të fëmijës së parë me të fejuarin e saj Orlando Bloom, ishte dashur ta lansonte albumin e saj të ri “Smile” më 14 gusht të këtij viti, por është detyruar ta shtyjë atë për dy javë.

Përmes një postimi në Instagram ku këngëtarja 35-vjeçare shfaqet duke iu përplasur një tortë në fytyrë, ka deklaruar: “Welp. Urrej t’ua përplasë këtë lajm të keq fytyrës, njësoj sikur kjo tortë… por nëse viti 2020 më ka mësuar diçka, është që të mos pres të realizohen të gjitha planet dhe të jem më fleksibile. Për shkak të vonesave të pashmangshme të prodhimit, albumi im #SMILE tani do të lansohet dy javë me vonesë, pra më 28 gusht”.