Showbiz

Jessica Biel dhe Justin Timberlake prindër për herë të dytë

 

Aktorja 38-vjeçare, Jessica Biel dhe bashkëshorti i saj Justin Timberlake, të cilët janë prindër të një djali 5-vjeçar, Silas, besohet se janë bërë prindër për herë të dytë.

Në mediat dhe portalet e ndryshme botërore po qarkullon lajmi se çifti e ka mirëpritur në jetë një djalë gjatë javës që e lamë pas, derisa e kanë shfrytëzuar karantinën shkaku i pandemisë, për ta mbajtur të fshehtë lajmin se Biel është shtatzënë, transmeton Koha.