Showbiz

Reperja Megan Thee Stalion plagoset me armë zjarri

Reperja Megan Thee Stalion plagoset me armë zjarri
Foto: AP

Reperja amerikane Megan Thee Stallion ka thënë se “është me fat që është gjallë” pasi që ishte qëlluar me armë zjarri, por ka dhënë pak detaje rreth asaj se si është lënduar apo çka ka ndodhur

Ylli që ka arritur në krye të shumë top listave tha se ka “marrë plagë nga arma” të dielën dhe pritet të shërohet tërësisht.