Showbiz

Tyra Banks do të jetë prezantuesja e re e shout “Dancing with the Stars”

Tyra Banks do të jetë prezantuesja e re e shout “Dancing with the Stars”
 

Ish-modelja 46-vjeçare, Tyra Banks, thotë se është e emocionuar që do ta marrë përsipër rolin e prezantueses së shout garues, “Dancing with the Stars”, derisa lajmi për largimin e prezantuesve të mëparshëm të shout, Tom Bergeron dhe Erin Andrews, u bë i ditur në fillim të kësaj jave.

Banks, po ashtu do të shërbej si producente ekzekutive e emisionit shumë të shikuar televiziv, transmeton Koha.