Showbiz

Tina Turner vjen në bashkëpunim me DJ Kygo

Tina Turner vjen në bashkëpunim me DJ Kygo

Tina Turner po rikthehet pas pensionimit për ta sjellë një version të ri të hitit të saj ikonik të vitit 1984, “What's Love Got To Do With It”, në bashkëpunim me DJ dhe producentin e njohur muzikor, Kygo.

Këngëtarja 80-vjeçare kishte dalë në pension menjëherë pas përfundimit të turneut, “Tina! 50th Anniversary Tour”, i cili u përmbyll në vitit 2009, dhe nga atëherë është shfaqur në publik vetëm me rastin e ngjarjeve të caktuara, transmeton Koha.