Showbiz

Infektohen tre breza të familjes së aktorëve të Bollywoodit

Infektohen tre breza të familjes së aktorëve të Bollywoodit
Foto: Reuters

Tre breza të një familjeje të aktorëve të profilit të lartë të Bollywoodit kanë dalë pozitiv për Covid-19, kanë thënë zyrtarët në Indi.

Rezultatet të dielën treguan se aktorja e njohur e Bollywoodit dhe ish-Miss Bota, Aishwarya Rai Bachchan së bashku me të bijën e saj tetë vjeçe ishin infektuar me koronavirus.