Showbiz

Reperi Kanye West rivalizon Trumpin e Bidenin për president të SHBA-së

Reperi Kanye West rivalizon Trumpin e Bidenin për president të SHBA-së

Reperi amerikan, Kanye West, ka njoftuar se do të kandidojë për president të SHBA-së, katër muaj para mbajtjes së zgjedhjeve.

21 herë fituesi i çmimit Grammy festoi Ditën e Pavarësisë së SHBA-së duke e dhënë këtë njoftim në Twitter, që është shoqëruar me reagime të ndryshme dhe dyshuese, transmeton KOHA.