Showbiz

U lansua kënga “Aman” nga Dafina, Ledri dhe Lumi B

U lansua kënga “Aman” nga Dafina, Ledri dhe Lumi B
 

Me shumë ngjyra e ritëm ka vendosur ta fillojë sezonin veror, një prej këngëtareve më të dashura shqiptare, Dafina Zeqiri.

Ajo e ka publikuar këngën e re me titull “Aman” të cilën e sjell në bashkëpunim me dyshen, Ledri Vula dhe Lumi B.