Showbiz

Beyoncé e ka paralajmëruar albumin e ri vizual me titull “Black Is King”

Beyoncé e ka paralajmëruar albumin e ri vizual me titull “Black Is King”

Këngëtarja dhe kantautorja 38-vjeçare, Beyoncé, e ka paralajmëruar albumin e ri vizual me titull “Black Is King”, i cili është prodhuar dhe drejtuar nga ajo si dhe bazohet në muzikën e albumi më kolona zanore “The Lion King: The Gift”.

Projekti në fjalë do të lansohet në platformën digjitale “Disney +” më 31 korrik të këtij viti, transmeton Koha.