Showbiz

Aktorja Kudrow mezi pret ribashkimin e “Friends”

Aktorja Kudrow mezi pret ribashkimin e “Friends”

Aktorja Lisa Kudrow ka konfirmuar edhe një herë ribashkimin e aktorëve të serisë së famshme “Friends”. Kudrow ka thënë se mezi pret të bëhet bashkë me ish-kolegët për disa episode të veçanta, të cilat do t’i realizojë platforma “HBO”.

Aktorja do të ribashkohet me kolegët Jennifer Aniston, Matt LeBlanc, Courtney COx, Matthew Perry dhe David Schwimmer. Kudrow i ka siguruar fansat se seria e re do të jetë e veçantë. “Mezi pres që të realizohet”, ka thënë Kudrow, që për shumë vjet e luajti rolin e Phoebe Buffayit. “Të gjashtit nuk kemi qenë para publikut qe 25 vjet dhe vetëm para pak vjetësh ishim bashkë për një darkë.. Realizimi i ri do të jetë plot befasi dhe do të jetë i mirë”, ka shtuar ajo.