Showbiz

Lana Del Rey mohon se është raciste pas komenteve kontroverse

Foto: Reuters
 

Lana Del Rey ka sulmuar sërish kritikuesit e komenteve të saja kontroverse ku foli për standardet e dyfishta në industrinë e muzikës.

Këngëtarja 34 vjeçe gjithashtu mohoi se ka qenë raciste pasi që në një koment kishte përmendur emra si Beyonce, Cardi B dhe Nicky Minaj, shkruan revista Mirror.