Showbiz

Falë testit për koronavirus Pink kishte zbuluar se djali i saj vuan nga alergjitë

Foto: Reuters
 

Pink e kishte zbuluar se djali i saj 3-vjeçar, Jameson, ka alergji të këqija ndaj ushqimit, pasi është testuar për koronavirus.

Këngëtarja 40-vjeçare dhe djali i saj kishin rezultuar pozitiv me COVID-19 në muajin mars, dhe gjatë procesit të testimit mjekët e kishin zbuluar se Jameson vuan nga disa alergji të ndryshme, transmeton Koha.