Showbiz

Harry Styles ia dedikon videoprojektin “Watermelon Sugar” aktit të prekjes

Harry Styles ia dedikon videoprojektin “Watermelon Sugar” aktit të prekjes

Ylli i njohur i muzikës, Harry Styles, shfaqet i afërt dhe duke u prekur me një grup modelesh, në videoprojektin e ri muzikor me titull, “Watermelon Sugas”, i cili ishte xhiruar në janar të këtij viti në Malibu të Kalifornisë, para se koronavirusi ta pushtonte botën.

Duke e ndarë një pjesë të klipit në Instagram, ish-anëtari i bendit “One Direction”, tha: “Mos e provoni këtë në shtëpitë tuaja. Praktikojeni distancimin social.”