Showbiz

Joaquin Phoenix dhe Rooney Mara në pritje të fëmijës së parë

Joaquin Phoenix dhe Rooney Mara në pritje të fëmijës së parë

Aktori i shpërblyer me “Oscar”, Joaquin Phoenix dhe e fejuara e tij, Rooney Mara, janë në pritje të fëmijës së parë. Kështu kanë bërë të ditur mediat dhe portalet e showbizit.

Ylli i filmit shumë të suksesshëm në arkat filmike “Joker”, dhe aktorja e filmave “Carol” dhe “The Girl With the Dragon Tattoo”, njihen si një çift i showbizit që e gëzojnë një jetë personale shumë private. Aktualisht, ata janë në karantinë në shtëpinë e tyre në Los Angeles, ku po qëndrojnë deri në përmirësimin e situatës së shkaktuar nga pandemia e koronavirusit, transmeton Koha.