Showbiz

Vdiq aktori Jerry Stiller, babai i yllit hollywoodian Ben Stiller

 

Ylli i serisë “Seinfeld”, Jerry Stiller ka vdekur në moshën 23 vjeçare.

Lajmin e vdekjes së tij e bëri të ditur djali i aktorit, Ben Stiller, gjatë ditës së sotme, duke e postuar një mesazh në të cilën e quajti të ndjerin një baba të mrekullueshëm dhe bashkëshort të përkushtuar.