Showbiz

Penelope Cruz thotë se ndihet jorehat kur e quajnë të bukur

Penelope Cruz thotë se ndihet jorehat kur e quajnë të bukur
 

Ylli i filmit “Vicky Cristina Barcelona”, Penelope Cruz, e cila i ka dy fëmijë, Luna dhe Leo, me bashkëshortin Javier Bardem, e pranon se nuk i pëlqen të tërheqë vëmendje për dukjen e saj, dhe nuk preferon të mendojë shumë për paraqitjen fizike, transmeton Koha..

E pyetur se si ndihet kur e përshkruajnë si grua të bukur, aktorja tha: “Jorehat. Unë nuk e mendoj veten në këtë mënyrë.”