Showbiz

Gigi Hadid dhe Zayn Malik në pritje të fëmijës së parë

Gigi Hadid dhe Zayn Malik në pritje të fëmijës së parë

Modelja e njohur 25-vjeçare, Gigi Hadid, thuhet se është në javën e 20-të të shtatzënisë së parë me të dashurin e saj, ish-anëtarin e bendit “One Direction”, Zayn Mailk.

Sipas mediave dhe portaleve të huaja, një burim i afërt me çiftin e ka konfirmuar lajmin e shtatzënisë duke treguar se familjet dhe miqtë e tyre janë shumë të lumtur me këtë lajm.