Showbiz

Gigi Hadid nesër feston ditëlindjen e 25-të

Foto: Reuters
 

Supermodelja e njohur botërore, Gigi Hadid, nesër mbush 25-vjet.

Gigi emri i vërtetë i së cilës është Jelena Noura "Gigi" Hadid, u lind në Los Angeles në vitin 1995 nga prindërit, Mohamed dhe Yolanda Hadid.