Showbiz

Ana de Armas ka menduar se nuk është mjaft e bukur për të luajtur në filmin “James Bond”

Ana de Armas ka menduar se nuk është mjaft e bukur për të luajtur në filmin “James Bond”
 

Aktorja 31-vjeçare, Ana de Armas, e cila e luan rolin e Palomas në filmin e ardhshëm “No Time to Die”, kjo pasi kolegu i saj nga filmi “Knives Out”, Daniel Craig, e kishte rekomanduar te regjisori dhe producentët e filmit të ri “James Bond”, së fundmi e ka pranuar se në fillim nuk kishte menduar se është mjaftueshëm e bukur për të luajtur në këtë projekt.

Për portalin “AmericanWay.com”, de Armas citohet të ketë thënë: “Personazhet gra të filmave ‘James Bond’ për vite të tëra janë portretizuar nga një tip i caktuar i aktoreve, të cilat unë i ndërlidhë me standard të përkryera të bukurisë, të cilat e tejkalojnë bukurinë normale të një gruaje. Dhe sigurisht se nuk e gjeja veten te ky grup. Kështu që u befasova tej mase kur më kontaktoi regjisori i filmit dhe më tha, e kam një personazh të cilin ende nuk e kemi krijuar plotësisht, por duam që ti ta portretizosh atë”.