Showbiz

Willis vetizolohet me ish-gruan, në fotografinë e postuar komenton gruaja e tij

Willis vetizolohet me ish-gruan, në fotografinë e postuar komenton gruaja e tij

Emma Heming Willis po e përkrah burrin e saj Bruce Willis, aktorin e famshëm të Hollywoodit, pasi është vetizoluar me ish-gruan e tij, aktoren Demi Moore, dhe vajzat e tyre për shkak të shpërthimit të virusit Covid-19.

Heming së fundmi ka komentuar në fotografinë e familjes, të postuar nga Moore, shkruan revista “People”, transmeton Koha.net. Në këtë foto, Willis, Moore, vajzat e tyre dhe anëtarë të tjerë të familjes shihen të veshur me pizhamet e njëjta.