Showbiz

Toni Braxton rikthehet në skenën muzikore me shumë risi

Toni Braxton rikthehet në skenën muzikore me shumë risi

Këngëtarja e famshme amerikane, Toni Braxton, e ka lansuar këngën e re me titull “Do It” si dhe ka nënshkruar kontratë incizuese me kompaninë, “Island Records”.

Ylli i hitit “Un-Break My Heart” e ka bërë të ditur lajmin se ka arritur marrëveshje të suksesshme me studion e famshme incizuese, kjo pasi kontrata e saj me “Def Jam” kishte përfunduar. Gjithashtu, këngëtarja ka vendosur t’ia dhurojë fansave të saj këngën e parë të lansuar nga viti 2018, kur e kishte publikuar LP-n me titull, “Sex & Cigarettes”.