Showbiz

Harry dhe Maghan u thanë lamtumirë ndjekësve të tyre në Instagram

Harry dhe Maghan u thanë lamtumirë ndjekësve të tyre në Instagram

Princi Harry dhe dukesha e Sussexit, Meghan Markle, e kanë bërë postimin e fundit në llogarinë e tyre në Instagram, me emrin “Sussex Royal”.

Çifti i njohur nga disa e martë, zyrtarisht janë shkëputur nga angazhimet si anëtarë të familjes mbretërore britanike, dhe të hënën pasdite ata e postuan një mesazh të fundit në rrjetet sociale përmes së cilit, 35-vjeçari Harry dhe 38-vjeçarja Meghan, i falënderuan 11 milionë ndjekësit e tyre për mbështetjen që ia kanë dhënë në këto dy vjetët e fundit.