Showbiz

Harry dhe Meghan pushtojnë Londrën

Harry dhe Meghan pushtojnë Londrën
 

Rikthimi i saj në Britani të Madhe pas një largimi të shkurtër nga vendi, ishte i shumëpritur, si nga mediat ashtu edhe nga publiku.

E shoqëruar nga princi i saj, Meghan Markle u shfaq mbrëmë në Londër me rastin e ngjarjes së përvitshme “Endeavour Fund Awards”. Atje, Duka dhe Dukesha e Sussexit i festuan arritjet e ushtarëve të plagosur, sëmurë apo të lënduar, por të cilët i kanë tejkaluar të gjitha pengesat duke marrë pjesë në sfida sportive dhe aventureske, transmeton Koha.net.