Showbiz

Sofia Vergara dhe Heidi Klum pjesë e “America's Got Talent”

Sofia Vergara dhe Heidi Klum pjesë e “America's Got Talent”

Aktorja e serisë “Modern Family” do të shërbejë si anëtare e panelit të jurisë së shout të famshëm televiziv, krahas yjeve Simon Cowell, Howie Mandel dhe modelja 46-vjeçare Heidi Klum, në sezonin e ri të tij i cili kthehet në kanalin “NBC”, gjatë verës së këtij viti.

Bukuroshja latine 47-vjeçare duke e përshkruar rolin e ri në këtë projekt tha: “Jam shumë e lumtur që do t’i bashkohem familjes sime të re në “America’s Got Talent”. Ky është një kapitull i ri dhe emocionues për mua dhe po ndihem tepër krenare që do të jem anëtarja e parë Latine e jurisë së këtij shou. Mezi pres t’i takoj talentet e këtij edicioni dhe të argëtohem bashkë me të gjithë ju”.