Showbiz

Liam Neeson nuk do të luajë më kurrë në filma me superheronj

Liam Neeson nuk do të luajë më kurrë në filma me superheronj

Aktori 67-vjeçar në të kaluarën ka luajtur në filmin “Batman Begins” në rolin e personazhit të keq, Ra's al Ghul, të cilin më pas e pati përsëritur shkurt edhe në filmin “The Dark Knight Rises”, por tashti aktori thotë se nuk planifikon që në të ardhmen të luajë në ndonjë projekt të bazuar në librat komik “DC Comics” apo “Marvel”, transmeton Koha.net. 

Tutje Neeson ka treguar se nuk është adhurues i madh i këtij zhanri dhe nuk dëshiron ta sforcojë veten të bëhet pjesë e projekteve të këtilla.