Lorik Cana një baba shembullor, merr vajzën me vete kur bën pazaret për shtëpinë

Lorik Cana një baba shembullor, merr vajzën me vete kur bën pazaret për shtëpinë

25 February 2020 09:58

Lorik Cana dhe Monika Ercoli vetëm pak javë më parë u bënë prindër për herë të dytë, të një vajze të cilët e quajtën Enkeleida.

Pas dy javësh nga lindja e Enkeleidës, çifti publikoi foton e parë në Instagram.

“ENKELEIDA sot mbush 2 javë dhe vendosëm ta prezentojmë !!!”, shkruante Cana në rrjetin e tij social Instagram.

Ditën e djeshme, Loriku ka postuar një foto tjetër me vajzën e tij duke e mbajtur, ndërkohë që kishte dalë për të bërë pazaret e shtëpisë. Përveçse një baba i mirë, Loriku është edhe një bashkëshort shembullor duke i mbajtur qeset e pazarit dhe Monika e fotografon/oranews.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme