Yjet e estradës ndajnë mesazhe urimi për Pavarësi Foto: Driton Paçarada / KD

Yjet e estradës ndajnë mesazhe urimi për Pavarësi

17 February 2020 14:12

Rrjetet sociale sot janë dominuar nga mesazhe të shumta urimi. Disa urojnë me flamurin e Kosovës, disa me atë të Shqipërisë, dhe të tjerët me simbole të ndryshme kombëtare shqiptare.

Por, shqiptarëve kudo në botë të cilët sot po festojnë me rastin e 12-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, i bashkëngjiten edhe yjet e estradës sonë, transmeton Koha.net.

Në mesin e këngëtarëve të cilët në mënyra të ndryshme po i urojnë kosovarët në këtë përvjetorë janë: Capital T, Kida, Ledri Vula, Dhurata Dora, Ghetto Geasy, Tayna, Dafina Zeqiri, Ermal Fejzullahu dhe të tjerë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme