Showbiz

Alban Skënderaj nxjerr këngën romantike për Shën Valentin

Alban Skënderaj nxjerr këngën romantike për Shën Valentin
 

Këngët e Alban Skënderaj janë më të pëlqyerat në tregun shqiptar. Ai i ka kushtuar dhjetëra këngë dashurisë dhe me këtë gjë ka fituar zemrat e të gjithëve ndër vite.

Njihet si këngëtari i këngëve romantike dhe këtë Shën Valentin nuk kishte si të ndodhte ndryshe, Albani ka suprizuar fansat me këngën e tij të re, që e ka publikuar vetëm para pak orës.