Showbiz

Justin Bieber do ta publikojë albumin e ri “Changes” më 14 shkurt të këtij viti

 

Justin Bieber gjatë ditës së martë e konfirmoi lajmin se albumi i tij i pestë i incizuar në studio, “Changes”, do të lansohet muajin e ardhshëm, si dhe e ndau me fansat këngën e tij të re “Get Me”, të cilën e sjellë në bashkëpunim me këngëtaren e suksesshme të muzikës R&B, Kehlani.

Albumi i pop yllit kanadez që vjen pas atij të vitit 2015, “Purpose”, saktësisht do të publikohet më 14 shkurt përmes kompanisë incizuese “RBMG/Def Jam”, dhe e përcjell hitin që e shënoi rikthimin e Bieberit në muzikë, “Yummy”, i cili u publikua në fillim të muajit janar.