Showbiz

Pamela Anderson martohet për herë të pestë

Pamela Anderson martohet për herë të pestë
 

Pamela Anderson është martuar me producentin Jon Peters. Çifti u martua në një ceremoni intime në Malibu, ndërsa kjo është martesa e pestë për Pamelën dhe Jonin.

Ajo që është interesante, është se ky çift ka qenë në lidhje në vitin 1989. Peters thotë se ai mund t’i kishte të gjitha femrat që i dëshironte, por ai e dëshironte vetëm Pamelën. Peters konfirmoi që ai dhe Pamela ishin martuar pas disa muajsh lidhjeje.