I ka 11 milionë ndjekës falë linjave të trupit

I ka 11 milionë ndjekës falë linjave të trupit

14 January 2020 23:52

Influencerja Jailyne Ojeda Ochoa (22) ka fituar popullaritet në mediat sociale pasi filloi t’i ekspozojë linjat e saj të bujshme. Në fillim, ndjekësit e kritikuan se po i fotoshopon fotot, por shpejt hoqën dorë. Ata vunë re që madhësia e të pasmeve të saj ishte e natyrshme.

Disa ditë para ditëlindjes së 22-të, ajo e postoi një foto nga festimet e mëparshme të ditëlindjeve, shkruan KOHA Ditore.

“Shikoni, gjithmonë e kam pasur një prapanicë të madhe”, - shkroi Jeylin.

Image

Në rrjetet sociale ajo poston fotografi “të nxehta” të cilat i nxjerrin në pah gjithmonë linjat e saj të trupit. Ajo e ushtron rregullisht pjesën e pasme të madhe të saj dhe rregullisht 'u dhuron' fansave foto nga palestra.

Image

Jailyne i ka mbledhur afro 11 milionë ndjekës në Instagram, dhe e ka një profil tjetër në të cilin poston foto nga udhëtimet e shumta.

Atë e krahasojnë shumë me reality yllin Kim Kardashian (39) për shkak të linjave të trupit.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme