Showbiz

Meghan dhe Harry nuk do t’i kalojnë pushimet për Krishtlindje në Britani por në Kanada

Meghan dhe Harry nuk do t’i kalojnë pushimet për Krishtlindje në Britani por në Kanada
 

Princi britanik Harry dhe familja e tij do të kalojnë pushimet e Krishtlindjes në Kanada, sipas kabinetit të tij.

Kjo do të thotë që Princi Harry, gruaja e tij, Dukesha e Sussex Meghan Markle dhe djali i tyre shtatë muajsh Archie do të humbasin festën tradicionale të Krishtlindjes me Mbretëreshën Elizabeth II në pronën në Sandringham.