Showbiz

Festa elitare e Puff Diddyt mblodhi Kardashianet, Cardi B-n, Naomi Campbellin ...

 

Reperi Sean Combs, i njohur më shumë si Puff Diddy, e festoi 50-vjetorin e lindjes në një rezidencë elitare në Los Angeles.

Në partyn glamuroz shkuan shumë të famshëm, duke përfshirë motrat Kardashian - Kim (39), Khloe (35) dhe Kylie (22). Atyre u bënte shoqëri bashkëshorti i Kim, Kanye West (42).