Showbiz

Fansat të shokuar: Madonna bën banjë të akullt dhe pi urinë

Fansat të shokuar: Madonna bën banjë të akullt dhe pi urinë
 

Gjithmonë e njohur për sjelljet e saj kontroverse, mbretëresha e popit Madonna (61) aktualisht është në turneun e saj 'Madame X'. Në rrjetin social ajo e postoi një video në të cilën tregoi se si rikuperohet me banjë të akullt pas koncerteve rraskapitëse.

Derisa në sfond është e lëshuar muzika rep, këngëtarja kërcen dhe bokson me trajnerin e saj, ndërsa pas kësaj hyn në një vaskë të mbushur me akull, shkruan KOHA Ditore. Më e çuditshmja nga të gjitha është se në fund të videos ajo e pi një filxhan në të cilin gjoja se është urina e saj, për të cilën thotë se është më së miri të pihet pas daljes nga uji i ftohtë.