Showbiz

Aktorja transgjinore i mbulon pjesët intime me shirita të zinj

Aktorja transgjinore i mbulon pjesët intime me shirita të zinj

Laverne Cox (47), ylli i serisë ‘Orange is the New Black’, në premierën e Charlie’s Angels në Los Angeles, i shokoi fansat me kombinimin e veshjes. Në tapetin e kuq ajo eci në një fustan transparent pa të brendshme. Kombinimin e plotësoi me taka transparente, ndërsa thithat i kishte mbuluar me dy shirita të zinj.

Në seri ajo e luan floktaren dhe të burgosurën Sophia Burset, dhe është femra e parë transgjinore e cila e ka figurën e dyllit në Muzeun Madame Tussauds.