Showbiz

Modelistja e “Playboyt” lidhet dhe grabitet me armë në shtëpinë e saj në Kaliforni

Modelistja e “Playboyt” lidhet dhe grabitet me armë në shtëpinë e saj në Kaliforni

Modelistja e “Playboyt”, Lauryn Elaine, është duke e rimarrë veten pas një ballafaqimi të frikshëm me hajnat e armatosur në shtëpinë e saj në Kaliforni, të mërkurën mbrëma.

Burimet policore thanë për TMZ se meshkujt e maskuar ia lidhën duart dhe këmbët modelistes me një zinxhir qeni derisa e plaçkitën shtëpinë në Hollywoodin verior në të cilën ajo jeton me vëllanë e saj, duke i vjedhur më shumë se 30.000 dollarë para të gatshme.