Dua Lipa rrëmben vëmendjen e publikut në qilimin e kuq te MTV Europe Music Awards

Dua Lipa rrëmben vëmendjen e publikut në qilimin e kuq te MTV Europe Music Awards

03 November 2019 22:35

Këngëtarja me famë botërore e origjinë nga Kosova, Dua Lipa e veshur e tëra me të zeza, e rrëmbeu gjithë vëmendjen e publikut gjatë parakalimit të saj mbi qilim të kuq, të shtruar për ceremoninë e shpërblimeve “2019 MTV Europe Music Awards”, shkruan “Express” i KTV-së.

Lipa, është në mesin e këngëtarëve që do të performojnë në këtë ngjarje muzikore, derisa dy shqiptare tjera, Ava Max dhe Bebe Rexha, janë në mesin e yjeve të nominuara sivjet.

Image
Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme